• Прославили смо дан мира

  • Наша лијепа школа

  • Наши таленти

  • Прослава школске славе

  • Наша лијепа школа

ОШ "Ристо Пророковић"

Невесиње, Обрена Ивковића бб, Република Српска

Пријава корисника

Само за регистроване кориснике

Сада на сајту

Ко је на мрежи: 22 гостију и нема пријављених чланова

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ

ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА, ИСТОРИЈЕ И ПРАВОСЛАВНЕ ВЈЕРОНАУКЕ

Данас је у нашој школи одржано школско такмичење из српског језика за ученике 7. разреда, православне вјеронауке за ученике 6. разреда, а према Информацији Републичког педагошког завода Републике Српске за школску 2019/20. годину право учешћа на такмичењу из историје, a у истој конкуренцији, имају сви ученици предметне наставе тј. ученици 6., 7., 8., и 9. разреда. Тема овогодишњег такмичења из историје носи назив "Немањићи".

Из наведених наставних предмета ученици су показали висок ниво знања, што је показатељ да су и они и њихови наставници уложили много труда и рада.

1 svi ucesnici

Најбољи и најуспјешнији су:

 

С Р П С К И   Ј Е З И К:

 1. мјесто: Анамарија Вишњевац диплома
2. мјесто: Катарина Костић диплома
3. мјесто: Лана Брењо диплома

 sj nastavnici i ucenici1sj nastavnici i ucenici 2sjk1sjk2sjk3sjk3sjk4

П Р А В О С Л А В Н А  В Ј Е Р О Н А У К А:

 1. мјесто: Софија Гашић диплома
2. мјесто: Милица Жерајић диплома
2. мјесто: Ана Голубовић диплома 
3. мјесто: Иван Братић диплома

 pv nastavnici i uenicivk1vk2

И С Т О Р И Ј А:

 1. мјесто: Саво Рул диплома
2. мјесто: Миладин Лакета диплома
3. мјесто: Ива Милановић диплома

 istorija nastavnici i uceniciik1

Честитамо ученицима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима и желимо много успјеха у даљим такмичењима!!!

 1 svi ucesnici2 svi ucesnici3 svi ucesnici

 

 


Школско такмичење

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ И РУСКОГ ЈЕЗИКА 2020.

Школско такмичење из физике за ученике седмог, осмог и деветог разреда, као и такмичење из руског језика за ученике деветог разреда одржано је данас у нашој школи. 

fr5

ФИЗИКА VII РАЗРЕД: 

1. мјесто:  Бошко Бештић 

2. мјесто: Жељко Авдаловић

 

ФИЗИКА VIII РАЗРЕД: 

1. мјесто:  Ива Милановић

2. мјесто: Дарко Голијанин

3. мјесто: Јана Радовановић

 

ФИЗИКА IX РАЗРЕД: 

1. мјесто: Елена Голијанин

2. мјесто: Маријана Иванишевић

3. мјесто: Вукашин Тодоровић

РУСКИ ЈЕЗИК IX РАЗРЕД:

1. мјесто: Сњежана Стајић

2. мјесто: Софија Братић

3. мјесто: Анђелина Говедарица

fr4Честитамо свим учесницима такмичења, а посебне честитке најуспјешнијим ученицима и наставницима!

фото галерија

fr1fr2fr3fr6fr7fr8fr9fr10fr11fr12fr13fr15fr16 С Р Е Ћ Н О  !!!


 

Школско такмичење

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ 2020.

Данас је у нашој школи одржано Школско такмичење из математике за ученике VII, VIII и IX разреда. Ученици су показали веома висок ниво знања, а најбољи су: 

1


МАТЕМАТИКА VII РАЗРЕД: 

1. мјесто: Милица Граховац  

2. мјесто: Анамарија Вишњевац

 

МАТЕМАТИКА VIII РАЗРЕД: 

1. мјесто: Ива Милановић 

2. мјесто: Андреа Таминџија

2. мјесто: Теа Жерајић

3. мјесто: Јана Радовановић

 

МАТЕМАТИКА IX РАЗРЕД: 

1. мјесто: Елена Голијанин

2. мјесто: Сњежана Стајић

 

 фото галерија

elena golijanin 91iva milanovic 81IMG e9b53518086866a5f48eab26b5e3d8a2 Vtea zerajic 82jana radovanovic 83andrea visnjevac 72lana brenjo 73IMG 44b7138b7380889f4af9fce1753abb20 VIMG f554135a08ccc0640acdf36ac9ba2537 V

 

Честитамо ученицима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима и желимо много успјеха на вишим нивоима такмичења!!!

 11С Р Е Ћ Н О  !!!

 

 




Објављено 23. фебруар 2019. 

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ 2019.

(23. 02. 2019.)

Дана, 23. 02. 2019. године у нашој школи одржано је школско такмичење из физике за ученике седмог, осмог и деветог разреда. Ученици су показали веома висок ниво знања, што је показатељ да су и они и њихови наставници уложили много труда и рада. Најбољи и најуспјешнији су:

mmФИЗИКА 7. РАЗРЕД:

1.мјесто: Михаела Вујадиновић диплома

2.мјесто: Андријана Радовановић диплома

3.мјесто: Вања Вуковић диплома

 

ФИЗИКА 8. РАЗРЕД:

1.мјесто: Елена Голијанин диплома

1.мјесто: Вукашин Тодоровић диплома

2.мјесто: Маријана Иванишевић диплома

2.мјесто: Софија Братић диплома

3.мјесто: Анђела Ивковић диплома

 

ФИЗИКА 9. РАЗРЕД:

1.мјесто: Марија Шиповац диплома

2.мјесто: Лука Ђокић диплома

3.мјесто: Игор Таминџија диплома

Честитамо ученицима и њиховим наставницима за постигнути успјех!!!



ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2019.

(09. 02. 2019.)

Дана, 09. 02. 2019. године у нашој школи одржано је школско такмичење из српског језика за ученике VII разреда, енглеског језика за ученике IX и руског језика за ученике IX разреда. У веома јакој конкуренцији најбољи су били:

srpski

engleski

ruski

СРПСКИ ЈЕЗИК VII РАЗРЕД: 

1. мјесто: Теа Жерајић ДИПЛОМА
2. мјесто: Милица Кравић ДИПЛОМА
3. мјесто: Марија Торовић ДИПЛОМА

srpski

IMG 02a454ae6c7f2b791de9033e7ea2be7c VIMG 9daa7f0efc7b9612c6cb9ad1063d9ddd VIMG 53a9b79b72d9bb36d9e79e91f692aa8b V

IMG 3530cf2fb5b19f266263ef6f2a540d07 V

IMG 592999bf1f13a6d93923a763bcfc2463 VIMG f8700e98a93ef8609a4a5261c755e653 V



ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

1. мјесто: Марија Шиповац ДИПЛОМА
1. мјесто: Анита Бјелогрлић ДИПЛОМА
2. мјесто: Ђорђе Гушић ДИПЛОМА
3.мјесто: Алексеј-Матеј Јањетовић ДИПЛОМА

engleski

IMG 1c8958b78d6f960dabc159034deb2b5b VIMG 8aa2f313cdf98c9bcf795d0c05bd75ed VIMG 8ba1193497c15b0043db81a3cdba2a50 VIMG 231d4e869932a95ee371f857e7670172 VIMG 83949276c2356f3abbb3f82661ad53d4 VIMG f6bf6b769615ccd31ae860423c47cd01 VIMG fadde337186460f43c354cfa04186c4e V

 

РУСКИ ЈЕЗИК:

1. мјесто: Милица Гордић ДИПЛОМА
2. мјесто: Антонела Пејичић ДИПЛОМА
3. мјесто: Давид Стевић ДИПЛОМА

ruskiIMG 6bbf7c0e607e8d6f6fa6b3726d1db20d VIMG 7131a62814b3972353b94b30979acf38 VIMG 32176f757f64e11f0eb31475060a9fa2 VIMG c14db5cb1b9e7be7c946569c9a73e6a4 VIMG c255852a1c551aca4111788198ff5ec4 VIMG d46d5dd4fa71b9d05fdc933cc51e85ec V

Slideshow

skollskoCrna


Честитамо ученицима и њиховим наставницима и желимо много среће на вишим нивоима такмичења!

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2019

(02. 02. 2019.)

Prva

 

 

Данас, 02. 02. 2019. године у нашој школи (ЈУ Основна школа „Ристо Пророковић“ Невесиње) одржано је Школско такмичење из математике за ученике VII, VIII и IX разреда, хемије за ученике VIII и православне вјеронауке за ученике VI разреда.

Ученици су показали веома висок ниво знања, а најбољи су: 


МАТЕМАТИКА VII РАЗРЕД: 

1. мјесто: Теа Жерајић 

2. мјесто: Дарко Голијанин 

МАТЕМАТИКА VIII РАЗРЕД: 

1. мјесто: Елена Голијанин ДИПЛОМA ОВДЈЕ 

2. мјесто: Вукашин Тодоровић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

3. мјесто: Сергеј Продановић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

3. мјесто: Ђорђе Андријашевић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

 

МАТЕМАТИКА IX РАЗРЕД: 

1. мјесто: Игор Таминџија ДИПЛОМA ОВДЈЕ

2. мјесто: Марија Шиповац ДИПЛОМA ОВДЈЕ

 

20190202 13270020190202 13255620190202 13261120190202 11153620190202 132619

ХЕМИЈА VIII РАЗРЕД:

1. мјесто: Сњежана Стајић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

2. мјесто: Анђела Ивковић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

3. мјесто: Анђелина Говедарица ДИПЛОМA ОВДЈЕ

20190202 12232920190202 113251

ПРАВОСЛАВНА ВЈЕРОНАУКА  VI РАЗРЕД:

1. мјесто: Милица Граховац ДИПЛОМA ОВДЈЕ

2. мјесто: Урош Куљић ДИПЛОМA ОВДЈЕ

3. мјесто: Василије Кучинар ДИПЛОМA ОВДЈЕ

20190202 12074220190202 113336

 

Честитамо ученицима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима и желимо много успјеха у даљим такмичењима!!!

20190202 11152020190202 11152920190202 11170920190202 114407

 

С    Р   Е   Ћ   Н   О  !!!  

Бројач посјета

00414052
Данас
Јуче
Ове недјеље
Овог мјесеца
Укупно
164
1036
7538
24848
414052

Your IP: 3.94.202.172
23.02.2020 09:24

Распоред звона

час1. смјена2. смјена
0    
1 8:00 - 8:45 13:25 - 14:10
2 8:50 - 9:35 14:15 - 15:00
велики
одмор
9:35 - 9:55 15:00 - 15:15
3 9:55 - 10:40 15:15 - 16:00
4 10:45 - 11:30 16:05 - 16:50
5 11:35 - 12:20 16:55 - 17:40
6 12:25 - 13:10 17:45-18:30